Підготувала: Владислава Башева
Найдорожчі грілзи за 1 000 000 USD
Грілзи - декоративний елемент, який одягають на зуби. Зазвичай цю прикрасу одягають естрадні виконавці та інші знаменитості щоб додати унікальну родзинку до свого іміджу.
Доктор Білл Дорфман давно відомий як найкращий косметичний стоматолог серед зірок. Його власна популярністьзросла досить багато років тому завдяки телевізійним шоу Extreme Makeover, The Doctors та The Oprah Winfrey Show. Але він потрапив до цього списку рекордів Гіннеса застворення грілз, наповнених коштовностями, які співачка Кеті Перрі продемонструвала на відео до своєї хітової пісні Dark Horse. Грілзи оцінили у понад мільйон доларів, але доктор Дорфман каже, що деякі камені були настільки дорогоцінними, що не мали фактичної вартості. Після завершення зйомок грілзи розібрали, а коштовності повернули.
Кліп на YouTube було переглянуто понад 2,9 мільйона разів.

Найдовша тривалість зависання на зубах: 7 хвилин 15 секунд
Цей рекорд є одним із тих, що роблять рекорди Гіннеса такими особливими. Рекорд встановлений 10 грудня 2017 року Дмитром Дударау (Білорусь) у місті Джимо, Шаньдун, Китай. За даними Книги рекордів Гіннеса, він висів на висоті 73 сантиметрів від підлоги.


Найбільша кількість підв'язок, знятих зубами за одну хвилину: 26
Традиційно на багатьох весільних церемоніях є традиція, коли наречений знімає підв'язку нареченої. Але в 2008 році Іво Гроше продемонстрував свою швидкість та навички координації на зйомках німецьких рекордів Гіннеса: DieGroBten Weltrekorde. Саме там він майстерно стягнув 26 підв'язок, використовуючи лише зуби всього за 60 секунд, витративши трохи більше 2 секунд для кожної підв'язки.


Найбільша кількість зубів у людини: 37
Цей рекорд поставила скоріше природа. У Віджая Кумара з Індії в роті 37 зубів - на п'ять більше, ніж у середньостатистичної людини. Цей рекордсмен має більше зубів, ніж будь-хто інший у світі, і йому не довелося тренуватися, займатися або вигадувати ідею, щоб встановити рекорд. Кумар каже, що подав заявку на звання рекордів Гіннеса з найбільшої кількоссті зубів у роті, знайшовши попередній рекорд Чассідара Данабалана (Індія) -36 зубів. Він каже, що є кілька незручностей у наявності такої кількості зубів, один з яких полягає в тому, що він часто кусає язик. Незважаючи на це, Кумар пишається тим, що завдяки зубам здобув титул рекордсмена Гіннеса та визнанням, і повідомляє, що його друзі представляють його новим людям як "хлопця з найбільшою кількістю зубів у світі".


Найдовший видалений зуб мав 37 мм завдовжки
У 2018 році стоматолог з Оффенбаху, Німеччина, був здивований довжиною видаленого зуба, який не був схожий на звичайний. І він дійсно таким не був! Насправді стоматолог отримав офіційний сертифікат рекордів. Витягнуте ікло мало 37 мм завдовжки.


Найдовша тривалість обертання баскетбольного м'яча на зубній щітці: 68,15 секунди
Поки баскетболісти протягом десятиліть пітніють на тренуваннях, канадець Сандіп Сінгх Кайла став експертом в обертанні баскетбольного м'яча на зубній щітці. Сандіп вже тричі на сьогоднішній день отримав рекордний титул. Найдовший час і останній світовий рекорд - 1 хвилина 8,15 сек., був досягнутий Сандіпом в Абботсфорді, Британська Колумбія, Канада, 1 січня 2019 року.

Підписуйтесь на наш блог
Залишайте ваші контакти у формі нижче та отримуйте сповіщення про нові статті.
Made on
Tilda