Матеріал підготував: Максим Дем'янов
Редакція: Софія Цехмейстер
Наша щоденна практика показує, що кожен новий пацієнт – це індивідуальний та унікальний випадок, який потребує грамотного підходу до встановлення діагнозу та складання плану лікування. Завдання нас як лікарів правильно розпізнати та класифікувати патологію, аби кожного пацієнта перевести в статус «успішно пролікований».
Саме тому UAPlatform підготувала для Вас переклад серії гайдлайнів, випущених Європейською Федерацією Пародонтології (EFP), що містять практичні рекомендації щодо застосування нової класифікації захворювань тканин пародонту та периімплантних тканин.

Нова класифікація є продуктом Всесвітнього Воркшопу з класифікації захворювань та станів тканин пародонту та периімплантних тканин, який відбувся в Чикаго в листопаді 2017 року.
Всесвітній Воркшоп був організований спільно Американською Академією Пародонтології (AAP) та Європейською Федерацією Пародонтології (EFP), щоб створити консенсусну базу знань для нової класифікації, яка має просуватись у всьому світі. Нова класифікація оновлює попередню, зроблену в 1999 році. Дослідження та звіти про консенсус Всесвітнього Воркшопу були опубліковані одночасно в червні 2018 року в Journal of Clinical Periodontology та Journal of Periodontology. Нова класифікація була офіційно представлена двома організаціями на конгресі EuroPerio9 в Амстердамі в червні 2018 року.

Повну версію першого гайдлайну, що стосується базових понять та термінів нової класифікації, можна завантажити за посиланням
Підписуйтеся на наш блог
Залишайте ваші контакти у формі нижче та отримуйте сповіщення про нові статті.
Made on
Tilda