Автор: Бондарук Валентина
Топ 10 фільмів про стоматологів

Нарешті вечір неділі! Трудовий тиждень позаду, а отже час для перегляду цікавого фільму. «Що обрати? Який фільм переглянути сьогодні?» - думаєте Ви. Отож, ми пропонуємо 10 найкращих фільмів про стоматологів, які не залишать Вас байдужими :)

1. «Дантист на Дикому Заході» (1968)
The Shakiest Gun in the West https://m.imdb.com/title/tt0063591/

Захоплюючий фільм про випускника медичного коледжу, якого відправляють на Дикий Захід боротися із зубними захворюваннями. Але його одружує на собі знаменита злочинниця, і лікарю доводиться змінити професію: тепер герой стає вільним стрільцем.

2. «Сліпуча посмішка Нью-Джерсі» (1989)
Ever smile, New Jersey https://www.imdb.com/title/tt0097302/

У сюжеті, де герой подорожує світом і допомагає людям, здається, немає нічого дивного. Але в драмі Карлоса Соріна цей «благородний Робін Гуд» — стоматолог. Роз'їжджаючи на мотоциклі від одного містечка до іншого, він розповідає жителям про правила гігієни порожнини рота і профілактику зубних захворювань.

3. «9 ярдів» (2000)
The Whole Nine Yards https://www.imdb.com/title/tt0190138/

Відмінна кримінальна комедія. Головний герой – стоматолог-невдаха Ніколас Озеранскі, який живе з вередливою дружиною та виплачує борги свого померлого компаньйона. Він навіть не здогадується, що дружина давно мріє про його смерть, адже життя Ніка добре застраховане.

4. «Новокаїн» (2001)
Novocaine https://www.imdb.com/title/tt0234354/

Стів Мартін-комедійний актор, який грає головного героя фільму «Новокаїн», не залишить без уваги жодного відданого фаната комедійних сюжетів. Герой Стіва Мартіна — процвітаючий стоматолог, чиє життя схоже на американську мрію. Ось тільки після візиту однієї з пацієнток на лікаря звалюється безліч проблем, включаючи зникнення наркотичних речовин з кабінету.

5. «Снігові пси» (2002)
Snow Dogs https://www.imdb.com/title/tt0281373/

Ще один успішний стоматолог — Том Брукс з комедії «Снігові пси». У нього власна клініка в Майамі та безліч клієнтів, але він кидає улюблену роботу, щоб відправитися на Аляску. Там на нього чекає несподівано отриманий спадок — будинок та вісім наїзних собак.

6. «Успіху, Чак» (2007)
Good Luck Chuck https://www.imdb.com/title/tt0452625/

Романтичний сюжет є атрибутом будь-якого фільму. Так і у тут. Головний герой, молодий лікар-стоматолог, підкорює серце чарівної дівчини після того, як нарощує їй шматочок зуба, що відколовся.

7. «Похмілля у Вегасі» (2009)
The Hangover https://www.imdb.com/title/tt1119646/

Стоматолог – це звичайна людина, яка у колі друзів перетворюється на простого чоловіка і душу компанії. Як одного з головних героїв кінострічка представляє стоматолога Стью, що заради гучної вечірки готовий навіть пожертвувати власними зубами.

8. «Нестерпні боси» (2011)
Horrible Bosses https://www.imdb.com/title/tt1499658/

Весела та смішна кримінальна комедія про спротив знахабнілому керівництву, один з головних героїв – лікар-стоматолог.

9. «Дантист» (1996) та «Дантист 2» (1998)
The Dentist and The Dentist 2 https://www.imdb.com/title/tt0116075/ https://m.imdb.com/title/tt0161492/

Головний герой - стоматолог Фейнстоун, підозрює свою дружину у зраді. І від ревнощів сходить з розуму.Рекомендуємо усім, хто любить трішки полоскотати собі нерви :)

10. «Іван Васильович змінює професію» (1973)
Ivan Vasilievich: Back to the Future https://www.imdb.com/title/tt0070233/

Певно, немає людини, яка не чула про цей фільм. У класичному радянському кінематографі фігурує, мабуть, найвідоміший «кіностоматолог» — Антон Семенович Шпак . Той самий, у якого вкрали «три магнітофони, три камери закордонних, три портсигари вітчизняних і куртки замшеві. Три». Роль Шпака у фільмі була другорядною, але від цього є не менш яскравою.

#top10movies #dentistry #weekends

Підписуйтесь на наш блог!
Залишайте ваші контакти у формі нижче та отримуйте сповіщення про нові статті.
Made on
Tilda